מטפלים בכל דגמי רכבי סובארו

אם יש ברשותכם דגם של סובארו, אנו מקווים שאתם מטפלים בו כראוי. אחת הדרכים להיות בטוחים שהרכב מקבל בדיוק את מה שהוא זקוק לו, בין אם בדיקות, טיפולים שוטפים, תיקונים נקודתיים וכן הלאה, היא לנהל את כל ענייני הרכב במסגרת מוסך מומחה לסובארו.

טיפול ברכב מכל סוג שהוא המתבצע בצורה הנכונה, הוא מה שבסופו של דבר יקבע את תוחלת החיים של הרכב, הביצועים שלו על הכביש, רמת הבטיחות שהוא מספק ליושבים בו וכן הערך שלו בהמשך הדרך כאשר תרצו למכור.

כלומר, כדי לשמור על הסובארו שלכם אתם מוכרחים לבחור מוסך מורשה שיהיה מצוין, אלה אנחנו – מרכז שירות גיל סיידון ברעננה.

העבודות שלנו בשטח

לרכב שלך מגיע את הטיפול הטוב ביותר

לקוחות ממליצים

איך מכונאי רכב מקצועיים של מוסך סובארו מרכיבים תוכנית שירות חכמה

אם אתם מחפשים שירותים מקצועיים של מוסך סובארו, מאמר זה יסייע לכם להבין את מרכיבי התוכנית שתתוכנן באופן אישי לצרכים, להעדפות ולתקציב שלכם, עם התנהלות מקצועית, ישרה ואמינה של מכונאי רכב מומחים שמרכיבים את התוכנית בהתאם לצרכי הרכב שלכם.

מרכז השירות גיל סיידון נוסד לפני למעלה מ-45 שנים, ואנחנו מתמחים בטיפולי תחזוקה ותיקונים לרכבי סוזוקי, שמתבצעים על ידי מכונאים מוסמכים ומוכשרים, ובמהלך שנות פעילות המוסך טיפלנו ברכבי סובארו חדשים משלב רכישתם ולאורך כל שנות השימוש בהם, ואנחנו משוכנעים שרכבים אלו יכולים להחזיק מעמד זמן רב מאוד, אם הם מתוחזקים היטב.

מה כרוך בשירות סובארו?

כיצד חשוב לטפל ולתחזק את רכב הסובארו שלכם? מה צריכה לכלול תוכנית התחזוקה? חשוב להקפיד על ביצוע טיפולי התחזוקה בהתאם ללוח הזמנים המומלץ על ידי סובארו, כפי שיוסבר לכם על ידי הצוות המקצועי של מוסך סובארו באזור תל אביב. שירותי התחזוקה הקבועים נחשבים למינימום הנדרש אם אתם מעוניינים לשמור על אחריות היצרן לרכב.

אך האם הקפדה על לוח הזמנים לשירותי התחזוקה של היצרן היא השיטה הטובה ביותר לשמור על סובארו במצב טוב ולהימנע מתיקונים גדולים? זו שאלה שקשה לענות עליה כי טיפולים שוטפים שנחשבים לטובים ביותר, משתנים בהתאם לדגמי הרכבים והעדפות הנהגים ומטרותיהם.

המומחים של מוסך סובארו מסייעים לכם בתחזוקה שוטפת של רכבכם

יש נהגים שמעדיפים להשקיע כמה שפחות, אם לא אכפת להם לשלם בהמשך על תיקונים יקרים, או שהם מתכננים להחליף את רכבם בתדירות גבוהה, ואחרים מעוניינים לשמור על תקינות רכבם לעשרים השנים הבאות.

במרכז השירות גיל סיידון, אנחנו יכולים לעזור לכם לבצע בחירות מושכלות שתואמות את העדפותיכם, ומספקים שירותי תחזוקה ותיקונים לרכבי סוזוקי במשך שנים רבות, כך שיש לנו מושג ברור לגבי פריטי השירות שיחסכו לכם כספים בטווח הארוך.

המלצות השירות של סובארו

נציגי השירות של מוסך סובארו מקבלים מאיתנו המלצות שנוגעות לתוכנית התחזוקה והטיפולים השוטפים ברכבם, ומבינים שחשוב להקפיד על ביצוע התוכנית כדי למנוע תקלות שהתיקונים שלהן אינן במסגרת האחריות. הם מבינים שהקפדה על ביצוע המלצות השירות של היצרן יוביל לשמירת רכבם במצב טוב בשלוש השנים הראשונות לאחר רכישתו.

חשוב להבין גם שסובארו לא רוצה שהרכבים שלה יהיו יקרים לתחזוקה, ולכן הנהלת החברה מקפידה שלא להוסיף שירותים שאינם נחוצים ללוח הזמנים המומלץ לתחזוקה.

חלק מבעלי הרכבים מעדיפים לקבל שירותי תחזוקה לרכב הסובארו שלהם בתדירות גבוהה יותר מהנדרש

אנחנו בטוחים שאינכם מעוניינים שהרכב שלכם יזדקק לתיקונים גדולים במסגרת האחריות, ולכן, אם יעד תקינות ובטיחות הרכב לטווח הארוך הוא שיקול שאתם נותנים עליו את דעתכם, רכב הסובארו שלכם יחזיק מעמד בתפקוד תקין עד לפרק זמן של שמונה שנים לפחות, עם טיפולים שוטפים, ללא צורך בביצוע תיקונים יקרים.

ההחלטה על ביצוע תוכנית התחזוקה לרכבכם תלויה בכם ובהתאם להעדפותיכם, תורכב לכם תוכנית שירותי תחזוקה וטיפולים. אם, למשל, אתם מתכננים לנהוג ברכב הסובארו שלכם במשך 15 שנים ו-200,000 קילומטרים, סביר להניח שתרצו להשקיע בתוכנית תחזוקה שיש בה יותר שלבים מהמינימום המומלץ.

מצד שני, אם אתם מעדיפים לרכוש רכב חדש בתדירות גבוהה יותר של אחת לחמש שנים, סביר להניח שמעקב אחר תוכנית התחזוקה המומלצת יספיק לכם.

ההמלצה שלנו היא להקפיד על לוח הזמנים של שירות סובארו

כפי שאנו רואים מתייחסים לשירות מקצועי של מוסך סובארו, התפקיד שלנו הוא לייעץ לכם על מנת שתוכלו להגיע ליעד תחזוקת רכבכם לטווח הארוך, ומשימה זו כרוכה בעבודה רבה, אבל ההחלטה הסופית היא שלכם.

אם אתם מעוניינים לקבל שירותי תחזוקה וטיפולים שוטפים במינימום הנדרש, נרכיב לכם תוכנית טיפול מתאימה, ואם אתם מעדיפים לשמור על תקינות ובטיחות רכבכם למשך פרק זמן ארוך ככל האפשר, נתאים לכם תוכנית מקיפה יותר.

אם במהלך הטיפול ברכבכם יתעורר צורך לבצע תיקון מיוחד, נמליץ לכם עליו, ונמתין לאישורכם לביצוע התיקון.

החלפת שמן וכיוון פרונט

סובארו אימצה מרווח של 6,000 קילומטרים להחלפת שמן מנוע, ואנחנו מספקי גם שירותי כיוון פרונט ובדיקת בלמים בתדירות קבועה, כך שאתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שרכבכם מתוחזק ומטופל היטב.

בשורה התחתונה, ההמלצות שלנו מבוססות על ניסיון של למעלה מ-45 שנות שירות

כך שאנחנו בטוחים שההמלצות שלנו תקפות בהתבסס על המאגר הגדול של עדויות אנקדוטיות שצברנו במהלך השנים.

אתם יכולים להיות בטוחים שפנייה למרכז השירות שלנו תבטיח לכם שירות עקבי ומקצועי, בתרבות עבודה מתקדמת שמבוססת על טכנולוגיה חדשנית ושימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד.

דילוג לתוכן