מבצע טיפולים ללקוחות חדשים

לרכבי סוזוקי שסיימו את תקופת האחריות

החל מ-499 ש"ח

פחחות וצבע לרכב ברעננה והסביבה

איכות הצבע וטיפולי פחחות לרכב משפיעה על גוף המכונית מפני השפעות סביבתיות, לכן חשוב להקפיד על טיפולי פחחות וצבע לרכב ברעננה והסביבה, ולקבל את שירות המומחים במרכז השירות המורשה גיל סיידון.

טיפולי פחחות וצבע קבועים חיוניים למניעת חלודה ברכב, מכיוון שגוף הרכב עשוי ברובו מסוגים שונים של פלדה, תחמוצות ברזל שונות מצטברות, וחלודה נראית לעין. ברגע ששכבת המגן ניזוקה ונוצרת חלודה, ההתקדמות שלה מתרחשת בצורה לא בולטת.

הטיפולים מוחלים על מרכב המכונית במספר שכבות, כאשר כל שכבה בעובי של כמה מיקרומטרים, והמומחים שלנו מקפידים על תוכנית עבודה מקיפה שכוללת כולל ניקוי, הסרת שומנים, ייבוש וכו'.

לרכב שלך מגיע את הטיפול הטוב ביותר

לקוחות ממליצים

פחחות וצבע לרכב: למה חשוב לקבל את השירותים רק במרכז שירות מורשה?

אחד הגורמים החשובים ביותר בשירותי תחזוקה ותיקון לרכבים הם שירותי פחחות וצבע לרכב. רק צבע איכותי יכול להבטיח את עמידות גוף הרכב, להגן עליו ביעילות מפני קורוזיה ולעזור לרכב להמשיך להיראות מבריק וחדש.

לאחר החלפת רכיבי הרכב הפגומים וביצוע התיקונים הנדרשים, השלב האחרון בהחזרת המכונית למצב תקין הוא צביעה ואיטום מקצועי. מאמר זה סוקר את ההיבטים העיקריים ל שירותי הפחחות והצבע הזמינים במרכז השירות המורשה גיל סיידון.

שירותי פחחות וצבע לרכב מתחילים עם בדיקה מקיפה

לאחר שהמכונית מגיעה אל מרכז השירות שלנו, טכנאי מוסמך בודק את הרכב ביסודיות ומאשר את היקף הנזק ועבודות התיקון. במקרה של נזקים מופרזים, על הטכנאי לבדוק את הרכב בקפידה כדי לוודא האם ניתן לתקן את הנזקים או לא, ומהו ההליך הדרוש לתיקון.

הטכנאי מאשר גם אם הלוחות הפנימיים דורשים תיקונים, מכיוון שחלק מהמצב של הרכיבים הפנימיים מתגלה רק לאחר הפירוק, ולכן חשוב שהטכנאי יבצע בדיקה יסודית.

יישום מילוי גוף

הטכנאי מורח מילוי גוף מתכת על החלקים המעוותים של המכונית, בתהליך שדורש סבלנות ודיוק. בשלב זה, הטכנאי משחזר את הצורה המקסימלית של הרכב, עם החלקת פני השטח מספר פעמים כדי לקרב אותו כמה שיותר לצורה המקורית.

זהו ללא ספק אחד השלבים הקריטיים ביותר בתהליך פחחות לרכב, מכיוון שגימור הצבע תלוי בגימור פני השטח של מילוי הגוף. אם יש אי-סדירות או אי-עקביות בהכנת המשטח, זה עלול לגרום לשלפוחיות או להיווצרות נקבים לאחר הצביעה.

יישום משטח

הטכנאי בודק את המשטח המעוצב בפעם האחרונה כדי לוודא שמילוי הגוף תקין ואין נקבים או אי סדרים בגימור פני השטח. לאחר מכן הוא מרסס שכבת צבע אשר מהווה את שכבת הבסיס שעליה יחול הצבע.

הביצוע של שלב זה הוא קריטי למראה הצבע הכללי לאחר שהרכב נצבע לחלוטין. למשטח השטח נדרש זמן נוסף לאיחוי ולאחריו הטכנאי בודק אותו לפני השלב הבא, כלומר צביעה. כדי להשיג תוצאות מקצועיות של שירות פחחות וצבע לרכב, הצוות של מרכז גיל סיידון מסיר את כל הטחב שהצטבר על החלקים הפנימיים של הרכב, ומבצע תיקונים לרכיבים נסתרים שנפגעו.

הגנה על הרכב עם צביעה מקצועית

הצוות המקצועי שלנו משתמש בצבעים איכותיים ומבצע עבודה יסודית של פחחות רכב על מנת להשיג תוצאות מעולות. הקפדה זו חיונית כחלק משירותי התחזוקה של הרכב לאורך שנים, עם הגנה על הרכיבים, מניעת חלודה, כך שתוכלו להשיג ערך גבוה לרכבכם, כשיגיע הזמן למכור אותו.

עבודת הצבע משמשת כמגן, ונחשבת לשכבה האחרונה שמגינה על הרכב שלכם מפני בלאי רגיל על הכביש. עם שכבת צבע אטומה היטב, רכיבי הפלדה יהיו עמידים יותר ויחזיקו מעמד טוב יותר במזג אוויר סוער, ויהיו מוגנים מפני שמנים, חצץ ופסולת כביש למשך שנים רבות.

מניעת חלודה

אם הצבע ניזוק בצורה כלשהי, או שנדרשים הליכי תיקון נרחבים בעקבות חלודה שפוגעת בגוף הרכב ומרכיביו, עם התפשטות עד מתחת לפני השטח והיווצרות קילוף צבע על שטחים גדולים של הרכב, אל דאגה. צוות המומחים שלנו מקפיד על ביצוע כל הצעדים הנדרשים למניעת נזקי חלודה.

שמירה על ערך המכירה החוזרת של הרכב

הנקודה שחשוב להפנים בפרויקט פחחות וצבע לרכב היא שרוכשים פוטנציאליים לא ישלמו את מחיר המחירון לרכב שלכם אם לא תטפלו בנזקי צבע, ולכן הקפדה על ביצוע עבודת הצבע והפחחות, עם תיקון מקצועי ומקיף של כל הנזקים, מוביל לשיפור משמעותי בערך החוזר של מכירת הרכב.

לאחר סיום תהליך הצבע, הרכב מגיע לאזור הליטוש במרכז השירות גיל סיידון, ובשלב זה, הטכנאים שלנו משתמשים בנייר זכוכית רטוב ומשפשפים בעדינות על פני הלוח עד לשיפור הגימור, עם שימוש במכונת ליטוש סיבובית להברקת המשטחים עד שנוצר משטח צבע אחיד ומבריק, מה שמאפשר השגת תוצאות מקצועיות של גימור.

השלב הבא לאחר חידוש הצבע לרכב

ישנם מוצרים רבים בשוק אשר מתיימרים להציע הגנה על רכבים מפני פגעי מזג האוויר, אך בסופו של דבר המוצרים האיכותיים ביותר הם אלו המציעים שכבה עמידה בפני שריטות, חומרים שדוחים היווצרות לכלוך, וחומרים כימיים שמיושמים על השכבה העליונה של הצבע.

התנהלות מקצועית זו חשובה עוד יותר היום, מכיוון שהצבעים המודרניים הזמינים רכים יותר מצבעים ישנים, לאחר שהופסק השימוש בצבעים מבוססי נפט, שהוחלפו בצבעים על בסיס מים ידידותיים יותר לסביבה.

כדי שעבודת הצבע תיראה מבריקה למשך זמן רב ככל האפשר, יש ליישם שעווה על המכונית בתוך פרק זמן קצר לאחר הצביעה מחדש, והמומחים במרכז השירות גיל סיידון ימליצו לכם על הצעדים הנדרשים לתחזוקת הרכב שלכם עם שירותי צבע ופחחות מתקדמים בהתאמה אישית לסוג ודגם הרכב שלכם.

הערכת עלות הפרויקט

למרות שהצרכים של כל רכב שונים, כמעט בכל רכב מתגלים פגמים בשלב הבדיקה, כולל מידה מסוימת של חלודה או נזקי תאונות קודמים שהצוות המקצועי שלנו נדרש להתמודד איתם. במקרים מסוימים, הטיפול היעיל יותר יהיה ביצוע החלפה מלאה של הרכיבים במקום לתקן את החלודה הקיימת או נזק אחר.

כל בעל רכב צריך לצפות גם לבלתי צפוי, ולכן קשה להקצות אומדן על שירותי פחחות וצבע לרכב, אבל העלות עשויה להתבסס על תמחור של 340 ₪ לשעה, לעשרים שעות עבודה.

שירות מקיף שמניב תוצאות מקצועיות מעולות

שירותי פחוות וצבע הם תהליכים מורכבים שדורשים מידה לא מבוטלת של מיומנות מקצועית, ומסיבה זו, התשובה לשאלה כמה עולה פחחות בדרך כלל תלויה בהיקף העבודה שיש לבצע, למרות ששיקול המחיר זניח לעומת התוצאות של השבת היופי המקורי של הרכב.

אנחנו בטוחים שתסכימו שהחלק החשוב ביותר בתהליך הזה מבחינתכם הוא קבלת הערכות מדויקות עבור התיקונים, ולכן חשוב לקחת את הרכב למרכז שירות מורשה על מנת לקבל הערכה אמינה ושקופה.

הפתרון שאנחנו מציעים מבוסס על שימוש בטכנולוגיה העדכנית ביותר כדי לספק לכם הערכה מיפה ומקצועית בתוך זמן קצר, ובהתאמה אישית לצרכים שלכם.

השקעה כוללת

ניתן לבחור שירותי צבע שמבוססים על ריסוס מחודש פשוט יחסית או לבחור בתהליך שחזור מלא של צבע הרכב, אבל חשוב להבין שכל פרויקט פחחות וצבע לרכב כולל כמה שלבים בסיסיים.

הצוות המקצועי שלנו יסביר לכם את יסודות התהליך שיתבצע בשלבים שעשויים להשתנות באופן משמעותי בין סוגי הרכבים השונים, כמו גם היקף העבודה הנדרש, אבל הקפדה על פנייה למרכז שירות מורשה מאפשרת לכם להיות סמוכים ובטוחים שהעבודה תתבצע באיכות ובמקצועיות הגבוהים ביותר, עם הצעת מחיר שתותאם אישית לצרכים, להעדפות ולתקציב שלכם.

חשיבות הפנייה למרכז שירות מורשה

לא כל מקום שמתקן מכוניות, יענה לכם בכנות ובשקיפות על השאלה כמה עולה צביעת רכב, לכן מומלץ למצוא מרכז שירות מקצועי ואמין שמתנהל בהגינות ובמקצועיות ומספק שירותי פחחות וצבע לרכבים, עם ניסיון עשיר בתחום.

המרכז השירות גיל סיידון, אנו מבטיחים שתהיו מרוצים מעבודת הצבע והפחחות לרכב שלכם, עם אחריות מתמשכת על כל שירותי התחזוקה, הטיפולים והתיקונים שאנו מבצעים.

דילוג לתוכן